Je to psychika alebo niečo iné?

Do konca osemdesiatych rokov minulého storočia, v spoločnosti prevládal názor, že všetky problémy s mužskou potenciou, pochádzajú z hlavy, teda zo psychiky. Presnejšie povedané, tento názor zastávali hlavne lekári a iní odborníci, takže muž s poruchou erekcie nemal mnoho možností, ako svoje problémy vyriešiť. Veda, medicína a celkový pohľad spoločnosti na túto problematiku, sa našťastie výrazne zmenil a dnes vieme, že erekciu ovplyvňuje nie len psychika, ale i fyzický stav daného človeka. Pred tým, ako však začnete riešiť váš problém, musíte zistiť a zároveň si byť istí, z čoho presne pramenia.
Nahá žena leží na posteli pri zhasnutom svetle.jpg
V tomto smere vám pomôže najlepšie odborník, no čo – to, viete zistiť aj sami. Základom jenaozaj podrobné sledovanie samého seba. Ako niečo také zrealizovať? Z časti na to musíte prísť sami. Do istej miery vám však môžu pomôcť aj tieto body:

  • Všímajte si to, kedy problémy s erekciou nastávajú. Je to iba vtedy, keď máte zlú náladu, pracovné povinnosti a stres alebo sa objavujú úplne nekontrolovateľne? Jednoducho sa snažte objaviť nejaké pojítko medzi tým, ako sa cítite a momentami, kedy k zlyhaniu pri sexe dôjde.
  • Sú vaše problémy dlhodobé a pravidelné alebo sa objavujú len z času na čas? V prvom prípade môže ísť naozaj o psychické problémy, ktoré nie sú vážneho rázu. Ak sa však ťažkosti objavujú pravidelne, väčšinou pramenia z fyzických porúch.
  • O aký problém s erekciou ide? Máte problém s jej dosiahnutím alebo skôr udržaním? Pri totálnej neschopnosti dosiahnuť erekciu, môže ísť aj o vážnejší fyzický dôvod. Môže to byť napríklad zväčšená prostata alebo problémy s krvným tlakom. Naopak, ak erekciu dosiahnuť viete, no netrvá dlho, pôjde skôr o psychický pôvod problémov.

Muž s čiernymi vlasmi sedí v aute a je zamyslený.jpg

Ako sme naznačili už vyššie, stopercentnú istotu budete mať len po odbornom vyšetrení a porade s odborníkom. Vyskúšať však môžete aj voľnopredajné lieky na erekciu, napríklad cena Spedry lacnegenerika.to je, v porovnaní s oficiálnymi liekmi, niekoľkonásobne nižšia, no liek účinkuje rovnako dobre.