Darček a doplnok vo forme strieborného náramku: Štýl plus sentiment

Väčšina ľudí má vo svojom živote niekoho blízkeho, nemusí ísť len o partnera alebo partnerku, ale takisto napr. rodinných príslušníkov či veľmi dobrého kamaráta/ku. V takom prípade sa určite občas nachádzame v situácii, kedy im svoju náklonnosť chceme prejaviť nejakým darčekom, avšak dostatočne osobným. Prakticky vo všetkých zmienených prípadoch vrátane partnerských vzťahov je akousi overenou možnosťou darovať elegantný strieborny naramok, ktorý je niečím viac, než len štýlovým módnym doplnkom. V takomto dare je rovnako kus sentimentality a duchovnej stránky.Strieborný náramok na zápästí.jpg
Takýto typ náramku bude hriať pri srdci zrejme každého, komu bude darovaný, no zároveň ide o akúsi „správu“ okoliu a možnosť trochu sa s ním pochváliť. Nielenže ide o estetický doplnok, čo dokáže vyladiť imidž, ale tiež predstavuje pomerne bohatú tému z hľadiska otázok a rozhovorov.

  • Keď vás stretne niekto známy a pohľad mu spadne na tento prvok zo striebra, pravdepodobne naňho poukáže a nastane otázka: „Odkiaľ ho máš ?“. A tu nastáva fáza, kedy môžete spomenúť milovanú osobu, od ktorej ste tento cenný doplnok dostali.

Pozrime sa však aj na ďalšiu stránku veci- strieborné náramky dokážu dodať určitý luxus a celkovo solídnejší štýl.
Ťažko napísať, čím to je alebo prečo, ale skrátka viacerí vieme, že je to tak. Človek pôsobí nielen spokojným dojmom, že má vo svojom živote minimálnu jednu osobu, ktorej na ňom záleží, ale tiež pôsobí elegantnejšie z hľadiska štýlu obliekania.Dve kamarátky v kaviarni.jpg

  • Možno sa o tom nehovorí, ale áno, aj táto viditeľná stránka dokáže o človeku napovedať, ako sa v súčasnosti má a či prešiel nejakou pozitívnou zmenou vo svojom živote.

Či už ide o dosahovanie pokroku v partnerskom živote alebo tom kariérnom a teda rátanom na peniaze a to, čo si môže z hľadiska peňazí, vystupovania a imidžu dovoliť. Síce ide o predsudky, ale popravde, má ich asi každý.