„Nezomierajúce“ online hry?

Oldschool Runescape
Hra, ktorá bola vydaná už v roku 2001, dostala nový nádych života. V roku 2013 vyšla nová, graficky vylepšená verzia tejto hry pod názvom Runescape 3, ktorá začala byť slušne populárna, avšak s ňou vyšla aj verzia  Oldschool Runescape ktorá je rovnaká ako tá z roku 2001. Nostalgickí fanúšikovia tejto hry ju hrajú dodnes, a popularita rastie. Jedna sa o MMOPRG v 3d kreslenej grafike kde simulujete život človeka na ceste k hrdinovi. Praktizujete všelijaké činnosti ako rybárčenie, farmárčenie a iné.

ovladač

Spĺňate úlohy ktoré majú zaujímavý príbeh a tým pádom si odomykáte nový obsah hry. Do hry môžete vložiť peniaze a zaistiť si tak exkluzívne členstvo ktoré vám odomkne ďalšie možnosti navyše. Pokiaľ si zarobíte dostatok hernej meny členstvo si môžete kúpiť aj za túto hernú menu. Pokiaľ sa hre budete venovať aktívne, budete v nej dobrý a budete vedieť ako ju efektívne hrať, môžete si zarobiť aj reálne peniaze, pretože existujú stránky ktoré vykupujú hernú menu za normálne peniaze. Hra je jedna z najaktívnejších na svete a denne je online cez 90 tisíc hráčov.

hra
 
League of Legends
Hra, ktorú netreba predstavovať. 27.10.2009 sa zrodil skvost ktorý žiari dodnes. MOBA hra s módmi 5v5 a 3v3 je dnes najhranejšou hrou na svete a hrajú ju hráči rôznych vekových kategórii. League of Legends je súčasťou elektronických športov, takže má aj kompetetívny význam. Hra si prešla grafickým progresom z 2D na 3D a je aktívne aktualizovaná a vylepšovaná. Vašou úlohou v hre je zničiť veže nepriateľského tímu a zničiť nexus ktorý je hlavnou budovou. Keď je nexus zničený hra končí. Hra má cez 120 miliónov užívateľov a je streamovaná rôznymi streamermi na Twitch alebo Facebook sieti. O tejto hre je ťažké povedať kedy zanikne, pretože aj po 10 rokoch sa drží na vrchole najviac hraných video hier na svete.