6 tipov na úspech v novej práci


Ak plánujete zmeniť svoje pracovné pôsobenie zo nové v roku 2018 mali by ste si urobiť domácu úlohu. Áno presne tak. Pretože dobrá príprava znamená že dostane novú prácu ktorá Vám zaručí úspech. Tu je 5 tipov pri ktorých by ste mali byť úspešný v pracovných pohovoroch a úspešný v novej práci.

nový rok

» Neustále sa vzdelávajte
Vzdelanie pre vás môže priniesť viac ako si myslíte. Ukážete že sa práci rozumiete a že ovládate všetko čo potrebujete na novú pozíciu.

» Budete zručný.
Ak ste manuálny zručný, máte väčšiu šancu byť úspešný na pracovnom pohovore. Bez toho by ste sa na výrobnú pozíciu ani nedostali.

» Zákazník je prvoradý
Zamerajte sa na zákazníka. Ukážte že viete sním pracovať a dokážete snom nadviazať kontakt a následne uzavrieť obchod. Ak neviete so zákazníkom pracovať musíte sa to naučiť. Inak by ste prišli o pozíciu o ktorú máte záujem. Musíte sa nechať viesť pravidlá Náš zákazník, náš pán.

nápad

» Rýchly, stabilný a efektívny
Skúste viac premýšľať nad tým ako svoju pravú zmeniť, teda akú si ju uľahčiť. Rýchle nápady vám prinesú úspech u vášho nové zamestnávateľa a môžete byť vďaka tomuto typu aj povýšení. Stabilnosť a efektivita je veľmi dôležitá. Ak Vás zamestnávateľ o niečo požiadať nebojte sa to splniť, a náplne jeho očakávanie. Pridanie Vám to povýšenie po ktorom ste túžili vo svojej starej práci..

» Vodca vedúci
Nebuďte zlým vedúcim a ukážte že viete viesť skupinu ľudí. Dobrý vedúci má ísť príkladom a má ich motivovať aby svoju prácu nerobili pre za niečo ale pre niečo. Pretože úspechy firmy nie sú len úspechy zamestnávateľa ale všetkých zamestnancov.

kravata

» Buďte viac ako kreatívny
Nestačí len byť kreatívny, vy musíte byť viac ako kreatívny. Ak vytvoríte niečo nové, čo Váš novú zamestnávateľ ešte nevidel môže sa mu to páčiť a Vám to môže priniesť úspech v podobe povýšenia, alebo lepšieho finančného ohodnotenia.

Publikováno v Nezařazené