Ako funguje cashback?

Ak práve začínate s nakupovaním online alebo si len začínate uvedomovať, že na internete sa dá nakúpiť ešte lacnejšie. Tak ste klikli na tento článok správne.
Predaj vecí, či už sú to topánky, oblečenie, potreby pre miláčikov, športové potreby, ale aj mnohé služby ako prenájom auta, rezervácie hotelu vás výjde oveľa lacnejšie ako reálne. No skúsili ste sa zamyslieť, že by vás to mohlo výjsť ešte lacnejšie? A v podstate k tomu nič nepotrebujete. Len si nájsť nejakú dobrú zľavu, akciu, využiť Black Friday a podobne. No čo robiť ak si práve chcete objednať novú voňavku, no nemajú ju v zľave? Budete čakať? Načo. Využite cashback a ušetrite i bez zľavy!
 mince na bankovkách.jpg
Čo je to cashback?
Všetko to funguje na úplne easy princípe. Ako už vyplýva z názvu cash – peniaze a back – späť. Ide teda o vrátenie peňazí späť na váš účet z vášho každého nákupu.
 
Ušetríte jednoducho, a to tak, že na jednej z cashback stránok si vytvoríte svoje konto. To znamená, že sa tam zaregistrujete, teda vyplníte vaše údaje, bankové spojenie a podobne. Táto registrácia bývy bezplatná. Potom si už len cez túto stránku vyhľadáte váš obchod, v ktorom chcete práve spraviť váš nákup. A prekliknete sa naň. Počkáte na presmerovanie a hurá môžete nakupovať. Vždy pri danom obchode budete vidieť percentá, ktoré vám pri dokončení objednávky príde na vaše konto. Musíte však počkať zopár dní, kým vám obchod potvrdí, že ste u nich nakúpili. Získať môžete aj rôzne bonusy a vyplatiť peniaze si môžete vo väčšine poskytovateľov už od jedného centa.píše na počítači.jpg
 
Len minimálne sa stáva, že by obchod, v ktorom práve nakupujete nemal službu cashback. A ak nie, pozrite iné stránky a uistite sa,že práve oni vám nevrátia percentá späť z vášho nákupu.
 
Nezabudnite ho využiť!
Niektoré stránky využívajú lišty, ktoré vás vždy upozornia, že v danom obchode sa dá využiť vrátenie peňazí a ukáže vám i percentá, ktoré môžete z nákupu ušetriť.