Ako s partnerom nespadnúť do stereotypu?


1. Výlety
Zabudnite na vysedávanie v obývačke pri televíznych obrazovkách ! Ak neustále po práci ostávate doma, nečudujte sa, že sa neustále nudíte. Môžu z toho neskoršie vzniknúť aj mnohé nedorozumenia končiace sa hádkami, a to predsa nikto nechce. Môžete si naplánovať výlet s deťmi, ale aj bez nich. Romantike sa medze nikde nekladú, nájdite niečo, z čoho si obaja odnesiete domov zážitky. Naučte sa spoznávať našu krajinu, históriu alebo skúste zájsť len do prírody, kde nájdete pokoj a chvíľky na spoločné rozhovory, ktoré boli kedysi vašou každodennou súčasťou.

láska

2. Reštaurácia
Varenie každý deň môže niekedy už liezť poriadne na nervy, obzvlášť keď je na to určená len jedna osoba. Čo tak spríjemniť si pôžitok z jedla v podobe návštevy reštaurácie ? Každú ženu predsa len poteší pozvánka na romantickú večeru v pozadí príjemnej hudby a rozžiarených sviečok na stole. Stačí si len objednať presne to, na čo máte chuť, možno trochu vínka a môžete sa tešiť z krásneho večera, ktorý vám prinesie aj nežnú výhru v posteli.

schůzka

3. Šport
Ak vám nevyhovuje cestovanie, ani objavovanie a dokonca nepatríte medzi obľúbencov jedla, či romantiky, možno je šport to pravé orechové, čo vás bude naďalej spájať. Vyskúšajte spoločný beh, nemusí to byť hneď atletický výkon. Počas pomalého behu sa dá aj porozprávať o témach, ktoré ste už dávno nespomínali. Ak vás ani beh nespojil, skúste posilňovňu alebo cviky s vlastnou váhou v pohodlí domova. Každý predsa túži po krásnej vyšportovanej postave – máte vyššie sebavedomie a cítite sa po boku partera/ky viac sexy.

pár

4. Dovolenka pri mori
Ak sa na niečo naozaj tešíte, tak je to spoločná dovolenka, na ktorú ste tak ťažko pracovali celý rok v práci. Tieto chvíle bývajú pre oboch partnerov nádherné, pretože sa nemusia o nič starať, iba si užívať zaslúžený oddych. Pre tých, ktorých ležanie na pláži absolútne nebaví hotel určite ponúka mnoho športových alebo vodných aktivít na mori. Prechádzky po pláži tiež bývajú neoddeliteľnou súčasťou párov, ako aj objavovanie rôznych mestečiek alebo pláží, kam sa hocikto len tak nedostane. Na dovolenke pri mori sa medze nekladú, hrá tu vaša vlastná kreativita, musíte vedieť, čo vás oboch baví a na čom je váš vzťah založený. Zbavte sa stereotypu!

Publikováno v Nezařazené