Ako zvlhčiť pokožku nielen krémom

Zvlhčovanie je základným predpokladom mladosti pleti . Preto výrobcovia nabíjajú zvlhčujúcimi zložkami nielen krémy a séra ale aj čistiace prostriedky . Vyskúšajte tieto špeciálne produkty:

koupel

·         Nočná maska ​​ Maska de Nuit au Camélia, Chanel
Chanel verí, že voda, kyslík a relaxácia sú kľúčovými faktormi krásy pokožky. Najmä pre tých, ktorí žijú v metropole. Je to práve kamélia, ktorá pomáha pokožke cítiť sa ako na dovolenke: obnovuje, zvlhčuje a nasýti pleť kyslíkom. A textúra pripomína rosu na okvetných lístkoch. Ráno je koža elastická, svieža a žiarivá, ako kvetina.

·         Dvojfázový koncentrát Aquasource Aura Concentrate, Biotherm
90% prirodzená novinka: má veľa makadamiového oleja.  Za necelých 10 dní sa dokonca najviac dehydratovaná koža stáva hladkou a žiarivou.
·         Hydra 24+ Essence Hydratačná vyhladzujúca infúzia, Payot
Hydra 24+ má textúru gélu, ktorá sa po kontakte s pokožkou zmení na kvapalinu a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Ak uložíte fľašu do chladničky, bude to mať aj osviežujúci účinok.

péče o pleť

·         Pena na očistenie pokožky Instant Foaming Cleanser, Caudalie
Mnohé prostriedky na pranie obsahujú agresívne povrchovo aktívne látky, preto po sebe zanechávajú pocit sucha a tesnosti. Nová pena Caudalie nie je taká. Pre mierne čistenie je namiesto múky šumivý extrakt z hrozna. Preto prirodzený vzorec 98% chráni kožu pred dehydratáciou. A v závislosti od typu pokožky sa môže zmiešať s maslom, mliekom alebo exfoliantom. Takže každodenný rituál bude efektívnejší a zaujímavejší.

kosmetika

·         Koncentrované sérum proti vráskam séra Hyalu B5, La Roche-Posay
V prípade, že Vaša tvár vyzerá unavene pridajte ku každodennej starostlivosti  sérum s kyselinou hyalurónovou. Táto zmes zvlhčí nielen horné, ale hlboké vrstvy pokožky. Spolu s vitamínom B5, medakassosidom (extrakt Centella) a tepelné La Roche-Posay Hyal B5 sérum vyhladzuje  vrásky na čele, okolo očí a pier.

Publikováno v Nezařazené