Chytrá žena

Niet pochýb o tom, že aj vy patríte medzi jednu z mnohých krásnych, múdrych, zodpovedných, cieľavedomých žien, ktoré majú jasné miesto v tejto zemi a na tejto planéte. Každá z nás je jedinečná a výnimočná. Svoj čas vieme krátiť zodpovedne a málokedy využívame voľné chvíle na to, aby sme sa dostatočne venovali samy sebe. No to je veľká chyby. Pretože keď je spokojná žena – matka, ktorá patrí do rodiny, tak je spokojná celá jej rodina. Ona vnáša pocit domova do tejto rodiny a keď odíde, tak to už nikdy nie je ono.

dívka.jpg

Dohodnime sa, že budete venovať svoj čas aj samy sebe a nielen všetkým naokolo. Potrebujete ho aj vy, nielen iný. Výbornou pomôckou vám môže byť stránka chytrazena.cz. Je to síce česká stránka, ale my Slovenky predsa vieme po česky poľahky čítať a netreba nám veľa a vedeli by ste po česky aj hovoriť.
Je to stránka plná tipov, článkov a rád pre nás ženy. Nielenže prídete na iné myšlienky a odreagujete sa, ale môžete aj niečo vyhrať, pretože každý týždeň pribúdajú nové a nové súťaže, do ktorých sa môžete zapojiť. Aby ste si nezabudli nájsť čas na seba, tak vám budú chodiť dokonca emaily s aktuálnymi súťažami a vy budete vedieť, že už prešiel týždeň od kedy ste boli naposledy na tejto perfektnej stránke, kde trávite svoju chvíľku pre seba. Každý potrebuje svoj čas, kedy sa bude venovať sám sebe a nikto ho nebude vyrušovať. Aj keď máte malé deti, nenechajte sa oberať o svoju osobnosť, pretože to je práve to, čo vás formuje a robí vás úspešnou, šikovnou a sebavedomou osobou, akou nie je nik iný len vy. Pretože ste jedinečná.

žena.jpg

Verím, že si zoberiete moje rady k srdcu a hneď po rýchlom dočítaní tohto článku si nájdete voľnú chvíľku na pomalšie čítanie, ktoré vás zrelaxujete a vy budete v siedmom nebi zo svojho výborného nápadu začítať sa do stránky, ktorá vám prinesie nové tipy, rady a skúsenosti.

Publikováno v Www