DLW disky na autá

Nemecko. Krajina, ktorá ponúka okrem očarujúceho prírodného a kultúrneho bohatstva i neoblomnú kvalitu života. Niet pochýb o tom, že práve v západoeurópskom Nemecku sa vyrábajú aj tie najprestížnejšie automobily spolu s príslušenstvom k nim. Či už obľubujete Mercedez Benz, Audi alebo BMW, určite je vám jasné, že nemecká kvalita je proste nemecká kvalita. Okrem samotných áut existujú tiež aj mnohé nemecké firmy, zaoberajúce sa diskami na kolesá áut. Veď predsa, obutie auta je jednou z jeho najdôležitejších vlastností, podobne ako aj u ľudí.

dlw-manay-k-matt-gold-full-polished

Jednou z veľmi luxusných značiek automobilových diskov je značka DLW, čo pôvodne znamená Deluxe Wheels Collection. DWL Najdisky.sk ponúka nadčasový dizajn, ktorý uchváti i tých najvyberavejších šoférov. S rôznymi modelmi diskov dokáže uspokojiť všetky požiadavky, ktoré na ne máte. Špičková kvalita, moderný dizajn, či originalita vašich diskov. To všetko sú veci, ktoré vám zaručene táto nemecké firma ponúkne.

unnamed (1)

V ponuke DLW diskov si môžete vybrať z viacerých farieb, najčastejšie sa predávajú v striebornej, čiernej a zlatej farbe. Okrem týchto základných farieb ale značka vyrába aj mnoho ďalších, napríklad tmavomodrá. Taktiež si treba vybrať disk podľa priemeru vášho kolesa. Priemer týchto diskov sa pohybuje od 18 do 20 centimetrov. Naopak, šírku si môžete vybrať v rozmedzí od 8 do 11 centimetrov. Táto značka ponúka vo väčšine prípadov aj TUV certifikát, ktorý zabezpečí, že na STK nebudete potrebovať špeciálne povolenie na tieto disky.

Nakoľko ide o vysokú kvalitu, aj cena diskov je o niečo vyššia ako u svojich konkurentov. Jeden disk stojí okolo 320 eur, samozrejme, že závisí od vášho výberu konkrétneho modelu. Jeho kúpu však určite nebudete ľutovať a do vášho auta vnesú tieto disky skutočný šmrnc. Budú vám ho závidieť naozaj všetci! Veď posúďte sami!