E-shopy cez instagram

S internetovými portálmi na kúpu oblečenia akoby sa vrece roztrhlo. Mnohé vznikajú za účelom priniesť na Slovensko tovar, ktorý v odvodoch nie je až tak bežne dostupný. Či už maloobchodné značky na predaj menšieho množstva oblečenia alebo veľké certifikované e-shopy, ktoré ponúkajú rôzne svetoznáme značky, ktoré sú v kamenných predajniach ťažko zohnateľné. Rozbehnúť takýto typ podnikania nie je lacná ale ani jednoduchá záležitosť. Ale niektoré ženy na to majú vlohy a niekedy ste možno ani netušili, že za niektorými instagramovými obchodíkmi stojí len niekoľko žien. Ktoré sú najobľúbenejšie?

kabela
 
Glashgirl         Obchod milovaný množstvom žien a slečien. Ide o e-shop, ktorý okrem stránky na instagrame má vytvorenú už aj vlastnú doménu. Produkty, ktoré máte možnosť kúpiť sú výnimočne a nezohnateľné v bežných nákupných centrách. Ponúkajú široký sortiment či už nohavíc, búnd alebo topánok.
 
Greenapple     Určite vám je tento názov známi. Už len z instagramu musíte registrovať, že čo dievčatá na tomto internetovom obchodíku ponúkajú, sa hneď stane must have kúskom známych osobností. Väčšinu kúskov vlastní aj Lucia Gachulincová, ktorá svoj profil zaplavuje fotkami tovaru práve z tejto stránky. Ide o nadčasové často krát nie úplne štandardné modely, ktoré urobia váš outfit výnimočný a na ulici sa určite nestratíte.
 
Monartbag     Pod týmto vyhľadávaním sa dostanete na profil Sloveniek, ktoré sa venujú hand made výrobe kabeliek a ruksakov. Jedinečné kúsky sú úplne odlišné od klasických kabeliek a vy máte na výber z množstva tvarov, veľkostí, farieb a vzorov.

batoh
 
Lace Lingerie  Po kabelkách je tu tiež v ponuke spodné prádlo. Toto je však vyrábané na mieru, podľa vašich rozmerov. Neštandardné kúsky si ihneď zamilujete a jemná čipka sa bude páčiť aj vášmu partnerovi. Navyše si môžete vybrať aj pyžamo, ktoré pôsobí veľmi luxusne.

Publikováno v Www