Moderné sklenené dvere, ktoré oživia každú miestnosť

Aj obyčajné miesto sa dokáže vďaka skleneným dverám premeniť na elegantný a luxusný priestor s dostatkom prirodzeného svetla. Ponuka originálnych sklenených dverí sklenené dvere predstavuje moderné riešenie miestnosti aj vrátane využitia celého jeho otvoreného pôdorysu bez zbytočných stavebných prác vo forme múrov a deliacich priečok. Náklady za sklenené dvere sú v porovnaní so stavebnými materiálmi výrazne nižšie, celosklenené plochy navyše prinesú do objektu potrebný denný jas, eleganciu, intimitu, ľahkosť a vzdušnosť. Originalitu Vám zabezpečí široká ponuka povrchových úprav, či už vo forme číreho, matného skla alebo množstva motívov, vzorov a ornamentov vytvorených pieskovaním.

sklenené dvere do zárubne

Aj keď u ľudí stále pretrvávajú obavy zo sklenených dverí, všetky sú neopodstatnené. Na ich realizáciu sa používa špeciálne tvrdené a kalené sklo odolné voči rozbitiu, väčšinou s hrúbkou cca 8 mm, čo je už pevné a odolné sklo, takže sa na neho môžete bez obáv spoľahnúť.Výhodou sklenených dverí v porovnaní s klasickými drevenými je ich ľahká údržba, nepoškriabu sa tak ako drevené dvere a celkovo pôsobia vzdušnejšie a modernejšie.

sklenená zástena v kúpeľni

Majú mnohé prednosti aj vrátane neopakovateľného dizajnu, vďaka ktorému sú čoraz viac obľúbené. Skvele sa hodia do malých priestorov, kde ušetria miesto a vynikajúco pôsobia aj vo väčších objektoch, kde aj vďaka bezprahovému systému vytvárajú otvorený priestor, ale pritom s dostatočnou intimitou. Ich možnosti realizácie sú buď vo forme posuvných sklenených dverí, otváracích alebo je možné ich upevnenie do zárubne, prípadne do stavebných otvorov. Inšpiráciu a tipy nájdete na ponúkanej webovej stránke, aj vrátane ich využitia napríklad v kúpeľni, kde dokonale izolujú sprchovacie kúty, vane alebo odkladacie priestory. V spojení napríklad so sklenenou stenou vytvárajú oázu čistoty a vkusu.