Mužný detox pre lepšiu mužnosť

Detoxikáciu mnohí muži vnímajú ako výmysel modernej doby, ako módnu záležitosť a ako niečo, čo je určené len pre dámy. Milí páni, ak ste o tomto naozaj presvedčení, tak ste na veľmi, ale veľmi veľkom omyle. Príliš „zanesený“ organizmus totiž môže spôsobiť i vážne problémy s erekciou Lacné Generiká.Pohár s bublinkovou vodou, vedľa ktorého leží polovica citrónu.jpg

Mužský verzus ženský detox

Nedá sa povedať, že prečistenie tela u mužov, je až tak výrazne rozdielny ako u žien. Isté rozdiely by sme však predsa len našli. Ženy väčšinou detoxikujú preto, aby mali peknú pleť. Druhým častým dôvodom je redukcia váhy. Áno, detoxikácia naozaj pomáha aj v týchto smeroch.

Pokiaľ však chcete svoje telo prečistiť s účelom zlepšenia erekcie, musíte sa zamerať na trošku iné oblasti. V prvom rade musíte uľaviť svojmu tráveniu. Ak je totiž zaťažený váš tráviaci systém, telo nemôže pracovať na iných dôležitých procesoch, napríklad na dostatočnom prekrvení. Preto by ste sa mali zamerať hlavne na svoju stravu. Snažte sa aspoň na istú dobu zo svojho jedálnička vylúčiť mäso a čokoľvek ťažké. Vyhýbajte sa aj nadmernej konzumácie syrov a mliečnych výrobkov. Jedzte hlavne zeleninu a ovocie, strukoviny a celozrnné pečivo.Muž s ruksakom na prechádzke v prírode.jpg

„Krv nie je voda“

Známe príslovie „krv nie je voda“, v skutočnosti nie je stopercentná pravda. V skutočnosti krv voda je. Minimálne nemôžeme poprieť, že ide o tekutinu. Vaša detoxikácia zameraná na zlepšenie erekcie, preto musí obsahovať aj dostatočný príjem tekutín. Váš pitný režim musí byť naozaj dokonalý. Zabudnite na starú známu pravdu, že dospelý človek musí vypiť liter a pol až dva litre tekutín za deň. Svoju váhu si vynásobte číslom 0,3. Takto získate približnú predstavu o tom, koľko tekutín, by ste mali v priebehu jedného dňa prijať.
Snažte sa piť hlavne minerálnu vodu s vyšším obsahom magnézia a taktiež niektoré druhy čajov. Ideálny je zelený a taktiež špeciálne bylinné zmesi, určené na prečistenie organizmu a zlepšenie potencie.