Nadčasová klasika

Čierna farba je v západnej kultúre spájaná so smútkom. Mnohí ľudia, ktorí obľubujú „all black“ outfity sa určite neraz stretli s otázkou, či ich oblečenie nie je vyjadrením žiaľu. Interpretácie tohto vnímania sa rôznia. Jedno z vysvetlení tejto negatívnej konotácie je, že západná kultúra chápala noc ako synonymum nebezpečenstva. Pôvodne sa vraj čierna farba nosila preto, aby duša zosnulého prehliadla pozostalých na pohrebe a nevzala si ich so sebou na druhý svet.

Východná kultúra má opačný pohľad, t.j. nestotožňuje čiernu farbu so smútkom. Možno aj táto skutočnosť ovplyvnila dopyt po oblečení tejto farby a zmenu pohľadu naň. Dnes už nenájdeme kamennú predajňu s oblečením ani internetový obchod, kde by sa nenachádzali nadčasové čierne kúsky.

čierna v kombinácii

Túto farbu obľubujú ženy plnších tvarov, pretože ich opticky zoštíhľuje. Čierna má však predispozíciu na to, aby ulahodila mladším i starším ročníkom, rovnako aj všetkým typom postáv. Je symbolom elegancie, tajomnosti i rebélie, preto je vhodná tak na pracovné stretnutie, ako aj na rande či metalový koncert. Má širokospektrálne využitie a preto aj schopnosť stať sa dominantou vášho šatníka. Môžete ju skombinovať s akoukoľvek inou farbou, nikdy nešliapnete vedľa.

Netreba pozabudnúť na to, že čierna ma viacero odtieňov. Presvedčiť sa o tom môžete na našem webu.. Ponuka čiernych mikín s kapucňou značky BIG STAR určite osloví každú z vás, pretože už jej samotný názov naznačuje, že sa v ich z vás stanú veľké hviezdy, ktoré len tak nesplynú s davom. Ak túžite nájsť niečo, v čom sa budete cítiť pohodlne a zároveň atraktívne, tak je táto značka pre vás tou správnou voľbou.

rebelsky štýl

Predajca ponúka mikiny s kapucňou i bez nej, potlačené aj bez potlače, so zipsom aj bez neho. Ich produkty sa pre vás stanú skvelými spoločníkmi pri všetkých športových aktivitách. Na svoje si tam prídu i fanúšičky módy. Dávno už neplatí, že mikinu si môžete obliecť maximálne vtedy, keď idete vyniesť smeti. Šťastné budú ale aj ženy, ktoré ešte nepodľahli konzumnej spoločnosti, pretože si nájdu krásne, moderné, kvalitné a nadčasové kúsky, ktoré nebudú musieť vymieňať každú sezónu. Naviac produkty značky BIG STAR ulahodia oku i peňaženke. Presvedčte sa samé!