Nakupuj online!

Tomuto je koniec. Užite si komfort, ktorý nám prinieslo 21. storočie. Tento problém vám ľahko vyriešia sociálne siete, počítače, smartphony. A tak si môžete celkom v kľude v pohodlí domova zo sedačky nakúpiť od maličkostí cez potraviny až po najluxusnejšie kúsky do vášho šatníka. Stačí pár kliknutí a za pár sekúnd je tovar váš a už len počkať pár dní, kým tovar príde (niekedy aj mesiacov…)

google
Nevýhody:

– Tovar si nemôžme vyskúšať
– Nemôžme sa presvedčiť o jeho kvalite, a tak nám ostáva len veriť predajcovi
– Platíme za poštovné, balné – nie však všade a vždy
– Môže sa stať že sa nám objednávka jednoducho stratí, a tak nás čakajú nepríjemné doťahovačky s predajcom
– Pozor na platbu kartou
– Dĺžka dodania- niekedy je to príjemných pár dní, inokedy celá večnosť

služby

Dúfam, že vás týchto pár nevýhod nevyplašilo. Vždy je potrebné si zistiť, čo to a e-shope, predajcovi prípadne aj firme. Zaručíte tak vašu spokojnosť a predídete sklamaniu zo zlého výrobku. Aj keď a zdá že má toto nakupovanie veľa nevýhod, nie je to tak. Týchto pár výhod vás presvedčí o opaku. Ak však objednávame z obchodu, v ktorom aj bežne nakupujeme. Nevýhody klesajú. Preto sa nemusíte báť a kľudne objednávajte.

Výhody:

– Rýchlosť, pohodlnosť
– Variabilita výrobkov
– Rôzne alternatívy
– Nie sme obmedzení otváracími hodinami
– Nákup zo zahraničia
– Rýchlosť dodania

Tak čo?Aj vy ste už prepadli tomuto pohodlnému trendu? Alebo sa radšej poprechádzate po obchodoch medzi regálmi a sami sa pohrabete medzi jednotlivými kúskami a užijete si nakupovanie ako sa patrí. S patričnou únavou. Rýchla chôdza alebo aj chôdza veľmi prospieva nášmu zdraviu, tak prečo ju nevyužiť aj takto? Je to spojenie príjemného s užitočným. Teda športy a nakupovania. Môžeme tiež stráviť pár príjemných chvíľ s našimi priateľmi a nakupovanie sa stane našou zábavou.

mobil

Pár mesiacov už existuje aj online nákup „potraviny domov“. Ešte som takto nenakupovala a asi ani nebudem. Je to naozaj zaujímavý spôsob, ale nie je to už tak trochu prehnané? Potraviny? Ale je to samozrejme každého osobná vec. Myslím si, ale že svoje ovocie, chlieb či mäso si najlepšie vyberiem ja sama priamo v obchode podľa vlastného výberu. Je to však zaujímavá alternatíva pri usporiadaní nejakej párty, oslavy alebo len menšieho posedenia s priateľmi. Objednáte si teda len to čo naozaj kupujete pravidelne a ste si istý že to bude v poriadku. Je to naozaj zaujímavé zjednodušenie doby. Preto sa tomu netreba brániť a kľudne vyskúšajte aj takýto nákup.

Publikováno v Nezařazené