Patríte aj vy k jazdcom na motorke?

Pre mnohých ľudí je motocykel oveľa vďačnejším a praktickejším dopravným prostriedkom ako samotný automobil. Mnohí sa nevedia počas zimy dočkať iba jediného – konečne sa opäť voziť na svojej vysnívanej motorke, ktorá im poskytuje pocit slobody, ktorý im tak chýbal počas zimy, kedy na nej jazdiť nemohli.
Ak teda už konečne zima pominula a vy sa neviete dočkať momentu, kedy svoju lásku vytiahnete z garáže, poutierate od prachu a konečne poriadne prevetráte, nezabudnite si so sebou v každom prípade zobrať prilbu, ktorá je veľmi dôležitým prvkom a súčasťou každého motorového športu a každej jazdy. Buďte teda dôsledný a jazdite opatrne a bezpečne, s prilbou, ktorou si perfektne chránite svoju hlavu. Pamätajte, že bezpečnosť je veľmi podstatná, a pri jazde na motorke nemusí byť dokonca ohrozený iba váš život, ale aj život náhodných, nevinných okoloidúcich.

muž na motorke.jpg

Ak ste zistili, že nemáte vhodnú prilbu, neúfajte, pretože agv compact st od Eres-racing vám ponúka presne to, čo potrebujete nie len pre svoju kompletnú bezpečnosť, ale aj pre svoje pohodlie, ktoré je pri jazde na motocykli tiež veľmi dôležitým faktorom. Ak hľadáte kvalitu s navyše veľmi štýlovými prevedeniami, ste na správnom mieste. AGV COMPACT ST vám okrem iného ponúka aj predprípravu pre komunikáciu cez bluetooth, široko priepustný vetrací systém IVS, novú PINLOCK 70 fóliu, ktorú obdržíte v balení, vylepšenie funkčnosti plexiskla, integrovanú slnečnú clonu, vnútorné prípojky, zníženie hlučnosti a to až o 7% a dokonca aj vnútro prilby sa dá jednoducho vytiahnuť a umyť a veľ ďalšieho.

strieborná prilba zblízka.jpg

Myslite pri jazdení na motorke na seba, svoj komfort a najmä na svoju bezpečnosť a voľte to najlepšie, čo trh ponúka. Ak vám prilba nebude na prvý krás sedieť, nezúfajte, hneď do jedného da máte možno výmeny za menšiu či väčšiu veľkosť podľa vlastného uváženia a ako bonus čakajte dodanie zdarma!