Spájaním kvalitných materiálov vznikajú moderné produkty

Dlhoročná prax na trhu s matracmi dodala spoločnosti SEGUM záruku kvalitných produktov, na odbornej úrovni zákazníkom zároveň poradia a pomôžu s výberom najvhodnejšieho matraca pre ich kvalitný a zdravý spánok. Okrem výroby v Senici majú aj svoje podnikové predajne, kde je možné všetok vystavený tovar vidieť na vlastné oči, vyskúšať si ho a zistiť, či vyhovuje našim požiadavkám.

Komfort a zdravie sú základ

Zdravie by malo byť u nás na prvom mieste a na to, aby sme si telo udržali v dobrej fyzickej kondícii musíme myslieť pri každej našej činnosti, teda aj počas spánku. Práve ten je pre zrelaxovanie a odpočinok veľmi podstatný, preto je fajn, ak sa pri kúpe nového matraca poradíme s odborníkmi, ktorí vedia, na čom si najlepšie oddýchneme a načerpáme ďalšie sily. Spoločnosť Baby latex Segum.sk SEGUM zamestnáva predajcov, na ktorých sa môžeme s týmito otázkami obrátiť.

Nie je jedno, z akého materiálu je matrac vyrobený, pretože práve ten má najväčší vplyv na kvalitu nášho spánku, odvádza vlhkosť, obsahuje aj antibakteriálne zložky, ktoré pomáhajú ľuďom s alergiami a podobne. Milým názvom je označený matrac BABY latex, ktorého základ tvorí gumokokos a latexová pena. Tento typ má jednu stranu tvrdšiu a druhú mäkšiu, je určený pre deti s hmotnosťou do 20kg a tomu je prispôsobená aj jeho pružnosť. Chrbtica dieťaťa má na tomto matraci perfektnú oporu, funkcia latexovej peny spočíva vo vytváraní komfortu počas ležania a úlohou gumokokosu je poskytovať mu tie najlepšie vlastnosti. BABY latex matrac je vyrobený ako nealergický, vzdušný, bráni šíreniu mikroorganizmov v ňom a tiež sú jedinečné jeho termoregulačné vlastnosti.

Krása a estetika nestačia

Kombináciou prírodného latexu a kokosového vlákna vznikol matrac, ktorý rýchlo vyschne a prepúšťa vlhkosť, čo je výborná vlastnosť hlavne v prípade, ak sa dieťa v noci pomočí, nezhorší mu to kvalitu spánku. Vyrába sa výšky 11cm s tvrdosťou H3/H4 a pod neho sa odporúča aj pevný drevený rošt.