Tantra masáže pre mužov

Doposiaľ sme si pod pojmom masáž predstavili tú klasiku a tú si možno niekto pri tomto pojme predstaví dodnes. Pravdou však je, že v posledných rokoch sa popularite tešia najmä atraktívne tantra masaze pre muzov, ktoré majú prirodzene erotický charakter a pracujú so sexuálnou energiou. Výsledkom následne býva dokonalé uvoľnenie a odstránenie ťaživých blokov.

Treba však rátať s tým, že ich súčasťou je nahota a senzuálne dotyky v oblasti silných erotogénnych zón nášho tela. Práve takéto dotyky vedú k efektívnej práci so sexuálnou energiou, ktorá sa dá následne využiť liečivým a v mnohých smeroch pozitívnym smerom. Pri správnych postupoch ide účinnú prevenciu pred erektilnou dysfunkciou, rakovinou prostaty, ako aj pred vysokým krvným tlakom. Odbúrava sa uložené napätie a to dokáže mať jedine pozitívny efekt na naše zdravie a sexualitu.

masážny olej, lupene z kvetov

  • Nahota ako aj masáž intímnych partií sú neodmysliteľným základom tantrickej masáže.
  • Rovnako ako úvodný kúpeľ, rituál namaste a čisté prostredie, v ktorom nechýba tantrická hudba.

Úvodný kúpeľ je veľmi príjemný a vykonáva sa z hygienických dôvodov. Rituál namaste následne pomôže odbúrať úvodný ostych či nevyjasnené otázky a zákazníka prirodzene „vtiahne do hry“. Súčasťou je súkromný priestor s uvoľňujúcou atmosférou, aby bol zážitok z masáže ideálny a priniesol očakávané výsledky v tej najlepšej kvalite.

modelka, pekná žena

Najsilnejším nástrojom a spôsobom, ako dosiahnuť efektívne uvoľnenie a odbúranie nahromadených blokov, je podľa tantry práca so sexuálnou energiou.

A s ňou sa následne najlepšie pracuje za predpokladu, ak je súčasťou masáže nahota a senzuálne dotyky v oblasti intímnych partií. Okrem „classic tantry“ súčasné salóny vzniknú ponúkať aj intenzívnejšie praktiky ako napríklad „nuru“ alebo „body to body massage“. Pri nich masérka nepracuje s rukami, ale doslova sa klže so svojim hrejivým ženským telom po tele zákazníka.