Tričko ako štýlový základ, bez ktorého to nejde

Hoci sa nám blíži zima a tričko je v aktuálnom ročnom období prvkom, na ktorého výber či kúpu sa orientujeme o čosi menej, aj napriek tomu dobre vieme, že bolo, je a zostane základom nášho šatníka. Prakticky každý má v skrini minimálne niekoľko kusov, kedy biele alebo čierne tričko je len základom, rovnako ako minimálne jedna polokošeľa či tričko s grafickou potlačou.Mladý človek s mobilom a slúchadlami, štýlový imidž.jpg
Ale aj tomto prípade častokrát platí, že v jednoduchosti je krása a elegantne ukážu jednofarebné modely, prípadne jednoduché, avšak veľmi estetické motívy, aké ponúkajú tričká bez potlače. Navyše platí, že s touto súčasťou odevu nemôžete prakticky nič pokaziť a ideálne sa hodí takmer všade, rovnako ako sa skvele kombinuje s ostatným textilom. S jeho nosením takisto prichádza sympatický komfort a pohodlie.
Vzory bez potlačemožno podľa opisu pôsobia jednoducho, avšak ak ich vhodne skombinujete, dokážu pôsobiť neopísateľne štýlovo. Skvele ukáže napr. klasické tričko s džínsami a koženou bundou, ale tento imidž sa dá vylepšiť aj doplnkami, akými sú opasok a hodinky. A práve tričko vhodného strihu a farby bude v tomto prípade jedným z hlavných dizajnových bodov.Žena v ružovom tričku.jpg
Je však pochopiteľné, https://f1.sk/clanok/39147-nove-pravidla-pre-fanusika-tazko-pochopitelne že nemálo ľudí takisto uvíta atraktívnu a niečím zaujímavú grafickú potlač. Tá štýl trička ako aj celkového overalu, ktorý máte na sebe ešte viac zviditeľní. V tomto smere máme na výber množstvo motívov vo forme nápisov, postáv, znakov, atď. a takéto tričko sa dá v pohode zladiť okrem džínsov takisto napr. so športovými teplákmi, trojštvrťákmi či kraťasami. Je ideálne tiež na diskotéku, koncert, festivaly či podobné zábavné spoločenské podujatia, kde sa nosí viditeľnejšie „vybočenie zo šedého davu nudnej spoločnosti“.
Elegantnou voľbou sú polokošele, ktoré sú rovnako univerzálne. Hodia sa k bežnejším, ako aj o niečo formálnejším aktivitám či stretnutiam.