Uvoľňujúce tantra masáže ulahodia každému kúsku vášho ja

Na základe zaujímavých praktík, ktorým nechýba ani istá pikantnosť sú stále známejším pojmom tantrické masáže. Pochopenie podstaty týchto praktík si žiada minimálne základné znalosti o tantrickom učení, ktoré vraví o čerpaní životnej energie prostredníctvom dotykov, ktorých darcom je druhá osoba.
Pre úplnosť je takisto vhodné vedieť, že podľa týchto tvrdení je zdrojom životnej energie najmä ľudská sexualita, respektíve najväčšie uvoľnenie a dobitie prichádza pri masáži v okolí intímnych partií, ktoré sú v tomto smere najcitlivejšie. Teda áno, môžeme povedať, že ide o erotické masáže, pričom takáto senzuálna masáž môže zahŕňať niekoľko techník, no prakticky s totožným pozitívnym výsledkom na naše telo, myseľ, sexualitu a tým celkovo na životnú energiu.Ženská silueta na červenom pozadí, romantika, sexi
Výhodou týchto masáží je najmä fakt, že sa nekoncentrujú iba na jedno boľavé miesto, ale pracujú s našou ľudskosťou ako jedným fyzickým i psychickým celkom, pričom tabu nie je ani naša prirodzená sexuálna stránka, ktorá si takisto pýta uvoľnenie a posilnenie.

  • Návštevníkmi tantra masáží tak bývajú tiež páry, ktorým sa týmto spôsobom môže skvalitniť ich intímny život.

Dôležité je úplné uvoľnenie
V prípade tantra masáží sú dôležité zmyslené dotyky a ešte dôležitejšie vedieť každý z týchto dotykov precítiť. Je preto dôležité, aby sa masírovaný cítil dokonale uvoľnene, necítil trému a ani stud. Aj k týmto účelom slúži úvodný namaste rituál, ktorý dokáže pomerne rýchlo zmazať možnú úvodnú trému a výnimkou samozrejme nie je ani relaxačné prostredie a príjemná hudba v pozadí.Ženská silueta, symbol masáží, relaxu
Nielen ruky, ale aj telo
Takisto je na výber z viacerých trochu odlišných praktík, pričom masérka a teda odovzdávateľka životnej energie nemusí používať iba svoje ruky, ale v prípade tkzv nuru masáží svoje celé vábivé telo. Môže ísť teda tiež o techniku „body do body“ určenú skôr pre tých, čo sú už s klasickou tantra masážou dostatočne oboznámení.