V čom bezpečne zasielať tovar

Niekedy sú dôležité maličkosti, ktoré pri preprave tovaru rozhodujú a jednotlivo do seba zapadajú. Jednou z nich je aj spoľahlivo zvolená obálka, ktorej kvalita je výnimočná a ktorá bude rozhodovať aj o spokojnosti zákazníka.

Veľmi obľúbenými a osvedčenými sa stali bublinkové obálky, ktorých ponuka bublinková obálka je osvedčeným tipom na zasielanie drobných predmetov, tlačovín, drobného tovaru rôznych tvarov, prípadne aj malých cenností.

Ponuka kvalitných obálok u ktorých je najdôležitejšia najmä vnútorná časť obálky, ktorú tvorí plastová fólia vytvarovaná do bubliniek je skutočným hitom.

courier-2957629_640

Bublinková obálka je nielen plná vnútorných ochranných bubliniek, pevnej vnútornej fólie, ale aj vode odolná vonkajšia vrstva je výnimočná. Odoláva vlhkosti, zmenám teplôt, tlakom a len tak ľahko sa pri preprave nepoškodí – zákazník aj zasielajúca spoločnosť oceňujú jej kvality.

Je to najčastejšie využívaná obálka, vďaka dvom stabilným vrstvám a ochranným vnútorným bublinkám je tovar naozaj ako vo vatičke a nehrozí mu poškodenie.

envelopes-2554421_640-1

Ponuka je zameraná na svetlé, tmavé a holografické bublinkové obálky so zatváraním na samolepiaci pruh s dostatočným množstvom lepidla, takže obálka po definitívnom uzavretí drží veľmi dlho. Holografický vzor je atraktívny, obálka má lesklý, zľahka trblietavý povrch a doručená zásielka v nej vyzerá elegantne a zaujímavo.

Obálky sú v rôznych rozmeroch, často sú využívané formáty A3-5, k dispozícii sú aj iné rozmery, výber, čo sa týka množstevných balení je tiež rozmanitý.

Či už si zvolíte národnú alebo medzinárodnú prepravu pri ktorej sú zásielky skutočne namáhané, s bublinkovými obálkami máte vždy istotu, že tovar bude doručený kvalitne.

Aj papierové kartóny sú voľba, ale ich čas pomaly končí, pretože náklady na ich prepravu sú drahé. V porovnaní s nimi je bublinková obálka modernou náhradou, ekologickou aj ekonomickou, nepotrebuje veľa miesta a ich kvalita, aj vrátane pevnosti je najdôležitejšia.