Vytvorte si priestor na oddych

Keď máte byt, určite sa vám veľa ráz stane, že vám chýba dvor. Alebo aspoň miesto, kde by ste mohli zhlboka dýchať a tráviť svoj voľný čas aspoň trochu pri tom, že vás ofukuje vánok. Je to naozaj veľmi ťažké, nájsť také miesto v byte, ktorý je v centre mesta. Nie je to však úplne nemožné a možno je to aj oveľa bližšie, ako si myslíte. Oprite sa o zabradlie na balkon, pozrite sa dolu. A aha. Nie je práve toto vaša oáza pokoja? Nie? Nezdá sa vám, že práve tento priestor by mohol byť pre vás ten správny? A čo vám bráni v tom, aby ste si ho vytvorili? Pretože my si myslíme, že vám v tom teda nebráni absolútne nič.

balokny

PRIESTOR NA SEDENIE
Prečo by ste si nemohli na toto miesto umiestniť pohodlné kreslo aj s vankúšmi? Možno aj malý stolík a uvidíte, že to bude to najlepšie, čo vám skutočne urobí dobre. Verte tomu, že aj keď sa vám to bude zdať hlúpe, mnohí ľudia takto skutočne trávia svoj voľný čas. A pri tom sme teda ešte neskončili.

HRAJTE SA NA ZÁHRADNÍKA
Mnohí ľudia naozaj ani nevedia, že tento priestor „mimo bytu“ sa dá využiť aj na pestovanie rôznych byliniek alebo aj jednoduchej zeleniny. Je to fakticky iba na vás. Musíte sa však naučiť ako na to. Nebojte sa, určite sa do toho nakoniec dostanete. A bude vás to aj baviť, pretože za sebou budete vidieť potraviny alebo krásne kvietky.

mrakodrap

MIESTO NA MEDITÁCIU
Je iba na vás, ako priestor využijete. Dbajte však na to, aby to bolo v prvom rade o vás. Pokojne si tam môžete vytvoriť aj váš meditačný priestor, len musíte dbať na to, aby ste sa tam cítili dobre. A človek predsa nikdy nevie, čo je pre neho skutočne dobré. Takže, ako ste sa rozhodli? Dávajte však pozor aj na svoju bezpečnosť. Tá je predsa vždy prvoradá. Urobte všetko pre to, aby bol tento priestor dokonale zabezpečený. Nestojí vám to predsa za to, no nie? Ale potom sa z toho môžete už iba radovať, koľko to len ide.

Publikováno v Nezařazené