Žiarovky, ktoré zmenili tento svet

Ak by sme mali vybrať jeden vynález, ktorý rozhodne zmenil fungovanie ľudstva, bola by to práve žiarovka. Vďaka nim si môžeme dopriať svetlo za akýchkoľvek okolností, nemusíme svietiť sviečkami či byť často potme. Avšak, napriek všetkým výhodám sa žiarovky neustále vyvíjajú a posledné desaťročia rozhodne prešli k lepšiemu. Hovoríme práve o LED žiarovkách, ktoré ešte vylepšili tie pôvodné žiarovky. Môžeme ich označiť priam ako revolúciu v oblasti svietidiel, ktorá hrá rolu v našich každodenných životoch.

ziarovky

Led žiarovky Ledprodukt majú omnoho dlhšiu životnosť, tým pádom sa vám aj rýchlejšie vrátia peniažky. Okrem toho sú neškodné čo sa týka životného prostredia. Je to tak preto, pretože neobsahujú nebezpečné kovy, ktoré by mohli byť po použití žiarovky vypustené do pôdy. To je jedným z hlavných dôvodov, prečo sú ledky tak populárne v dobe, kedy si uvedomujeme náš dopad na planétu Zem. Poskytujú aj minimálnu spotrebu, čiže sa nemusíte báť vysokých čísiel na účtoch za elektrinu.

Tieto žiarovky ponúkajú tri hlavné farby svetla. Ide o teplú bielu, ktorá sa hodí do spálne či obývačky, kde chcete zachovať príjemnú a kľudnú atmosféru. Naopak, ak sa chcete sústrediť, zvoľte studenú bielu, ktorá vás neuspí. Ak však hľadáte zlatú strednú cestu, bude pre vás vhodná neutrálna biela, ktorá určite nič nepokazí.

Obrovským trendom sú taktiež aj RGB led pásy, ktoré vnesú do vašich domovov farebnosť a pozitivitu. Môžete si na nich zvoliť rôzne farebné kombinácie svetiel, rozličné farebné efekty či vybrať si farbu osvetlenia podľa vašej nálady či atmosféry. Či už chcete pokojnú zelenú alebo naopak vášnivú červenú, voľba je iba na vás…

led

Ako môžete sami vidieť, led žiarovky ponúkajú skutočne samé výhody a prinášajú nám moderný dizajn a kvalitu. Vyskúšajte ich aj vy a uvidíte, že neoľutujete túto kúpu!

Publikováno v Nezařazené