Zo ZOO rovno do postele. Pri sexe sa inšpirujte prírodou.

Radi chodíte do ZOO? Trochu sa zaujímate o zvieraciu ríšu? Robíte dobre. Zo správania zvierat totiž môžeme veľmi dobre odpozorovať aj súvislosti so správaním sa ľudí. Tak, ako v ZOO, aj v ľudskej ríši nájdete takých, ktorí radi žijú v spoločnosti iných alebo doslova v tlupách. A potom sú tu zvieratá, ktoré zase preferujú svoje súkromie a vlastné teritórium. To si vedia aj patrične ochrániť a zabojovať oň s konkurenciou. Zvieratá v ZOO majú rady ľudskú spoločnosť a zvedavé pohľady návštevníkov im robia radosť. Aj ľudia majú radi pozornosť. Medzi nami máme väčších, aj menších exhibicionistov. Ale sú aj takí, ľudia aj zvieratá, ktorým život v zajatí príliš nevonia. A zbytočné dobiedzanie vrieskajúcich detí a dospelých, ktorí si ich neustále fotia, im lezie riadne na nervy. Rozobrať by sme mohli aj tému sexu.

SexZvieratá a aj ľudia sa rozmnožujú bežne. U ľudí je ale tento akt rozmnožovania povýšený na inú úroveň. Ale aj niektoré druhy zvierat si sex vychutnávajú. Poriadny odborník na živočíšnu ríšu by v nej určite našiel veľa rôznych bizarných zvykov. Čo sa týka vzťahu medzi mužom a ženou v sexuálnej oblasti, ľudia sa od zvierat až tak nelíšia. Aj muži zbožňujú správať sa ako králi džungle. Testosterón nimi zvykne zamávať nielen v „období párenia“. Testosterón dokonca u niektorých ovplyvňuje ich životný štýl. Je nablízku nejaká „samička“? Prečo nevystaviť na obdiv krásne perie. Objavil sa v revíri druhý samec?

Zena

Preč s ním. Ženy taktiež rady sršia okolo seba svoje libido a milujú pozornosť mužov. Zdôraznením svojich predností a aj „zadností“ si svoju ženskosť užívajú naplno. Aj vy túžite byť a cítiť sa rovnako ako levy v zvieracej ríši? Avšak vy ste už nanešťastie v evolúcií prešli o trochu ďalej a nemáte v sebe energiu lovca a pána jaskyne? Práve pre vás sú tu sex priváty a ponuky Bojnice Privatportal. Zo ZOO si môžete rovno skočiť na sex privát a uvoľniť všetky zvieracie pudy, ktoré ste tam odpozorovali. Pracovníčky sex privátov vám budú pritom s radosťou nápomocné.